درباره هزارکالا

توسعه اینترنت و افزایش کاربران آن روش‌های زندگی ما را به طور کلی متحول کرده است . یکی از مهمترین بخش های زندگی ما که توسط توسعه اینترنت دگرگون شده خرید های ما می باشد .خرید اینترنتی روزانه مخاطب های بیشتری را به سمت خود جذب کرده و هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه باتوجه به مزایای خرید اینترنتی و تطابق بیشتر آن با زندگی مدرن مردم تمایل بیشتری دارند که خریدهای خود را بصورت اینترنتی انجام دهند. 

فروشگاه اینترنتی هزار کالا در ابتدا با نام جیجیکو در سال 93 فعالیت خود را در زمینه سیسمونی و لوازم و مایحتاج کودک و مادر آغاز نمود و در سال 97 با افزایش فروش محصولات خود در زمینه کالاهای دیجیتال، مد و پوشاک ، لوازم خانگی،لوازم آرایشی بهداشتی ، لوازم التحریر و تغییر نام خود به فروشگاه اینترنتی هزار کالا زمینه فعالیت خود را توسعه داد

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع و رایگان ، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

صاحب امتیاز این فروشگاه خانم مریم محسنی می باشد و دفتر مرکزی آن در بناب واقع می باشد و اطلاعات کامل تماس و آدرس در بخش تماس با ما با ما درج شده است.