درباره هزارکالا

فروشگاه اینترنتی هزارکالا، مرکز خریدی وسیع در خانه شما

با پا به عرصه گذاشتن اینترنت و استفاده از آن زندگی ما  به طور کامل دگرگون شد و امروزه یکی از اساسی ترین بخش زندگی بشر که توسط اینترنت متحول گردیده خریدها می باشد . روزانه  تعداد افرادی که به خرید اینترنتی گرایش پیدا می کنند بیشتر و بیشتر می شود  و فروش اینترنتی  مخاطب های بیشتری را به سمت خود جذب می کند. امروزه باتوجه به مزایای خرید اینترنتی و تطابق بیشتر آن با زندگی مدرن مردم تمایل بیشتری دارند که خریدهای خود را بصورت اینترنتی انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی هزار کالا در ابتدا با نام جیجیکو در سال 94 فعالیت خود را در زمینه سیسمونی و لوازم و مایحتاج کودک  آغاز نموده و در سال 97 با تغییر نام خود به فروشگاه اینترنتی هزارکالا به فعالیت خود ادامه داد.

همان گونه که از نام هزار کالا برمی آید فروشگاه اینترنتی هزارکالا  به مانند مرکز خریدی وسیع در نزدیکی شما، برای خرید سیسمونی، پوشاک و لوازم کودک و نوزاد می باشد که هزاران کالا را برای ارائه به شما در خود جای داده است. این فروشگاه جدید و مدرن، با محصولات به روز و با تکیه بر اصل مشتری مداری و شعار 7 روز ضمانت برگشت بی قید و شرط کالا،  قدم در راه خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان نهاده است. هزار کالا برای رسیدن به هدف مشتری مداری خود امکاناتی نظیر پرداخت در محل، ضمانت اصل بودن کالا، پشتیبانی 24 ساعته، ضمانت بهترین قیمت و ... برای دامنه وسیع کالاهای خود قرار داده است. شما در هزارکالا با چند کلیک ساده می توانید به هرآنچه که برای فرزند دلبندتان نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. این فروشگاه مرجع وسیع و متنوعی از انواع محصولات با دسته بندی پوشاک کودک و نوزاد ، تغذیه کودک و نوزاد ، بهداشت کودک و نوزاد ، حمام کودک و نوزاد ، حمل و نقل نوزاد و کودک ، خواب و اتاق کودک و نوزاد ، بازی و سرگرمی و مایحتاج مادر می باشد.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع و رایگان ، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

صاحب امتیاز این فروشگاه خانم مریم محسنی بناب می باشد و دفتر مرکزی آن در بناب واقع می باشد و اطلاعات کامل تماس و آدرس در بخش تماس با هزارکالا  درج شده است.