روش های ارسال

پس از جستجو، برسی و انتخاب و افزودن به سبدِ خرید محصول مورد نظر، برای ثبت قطعی سفارش  خود، وارد مراحل ثبت سفارش می شوید و پس از تکمیل اطلاعات ارسال نوبت به انتخاب روش ارسال می رسد.شما می توانید یکی از سه روش زیر را برای ارسال سفارش خود انتخاب نمایید :


ارسال با پست سفارشی

در صورت انتخاب این روش ارسال، هزینه ارسال بسته شما مبلغ ثابت 12 هزار تومان برای هر تعداد کالایی می باشد. معمولا بسته های ارسال شده با پست سفارشی بین 2 تا 5 روز کاری به دست خریدار می رسد (بازه زمانی بیان شده به صورت تقریبی و نه کاملا دقیق می باشد )


ارسال با پست پیشتاز

در صورت انتخاب این روش ارسال، هزینه ارسال بسته شما مبلغ ثابت 18 هزار تومان برای هر تعداد کالایی می باشد. معمولا بسته های ارسال شده با پست سفارشی بین 24 تا  48 ساعت  به دست خریدار می رسد (بازه زمانی بیان شده به صورت تقریبی و نه کاملا دقیق می باشد )


ارسال با تیپاکس

در صورت انتخاب این روش ارسال، هیچ هزینه ای بابت ارسال بسته از شما توسط هزارکالا دریافت نخواهد شد و شما باید حین دریافت بسته از مامور تیپاکس هزینه ارسال را به ایشان پرداخت نمایید. هزینه ارسال در این روش بسته به وزن و مسافت متغییر بوده و بر اساس تعرفه های تیپاکس محاسبه می گردد. بسته های ارسال شده با تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت به دست خریدار می رسد(بازه زمانی بیان شده به صورت تقریبی و نه کاملا دقیق می باشد )توجه داشته باشید که :

1-ارسال خرید های بالای 400 هزار تومان با پست سفارشی رایگان می باشد.


2- در صورتی که روش پرداخت در محل را انتخاب نمایید هزینه ارسال کالای خریداری شده بسته به مسافت و وزن بسته متغییر بوده و بر اساس تعرفه های اداره پست محاسبه خواهد شد در ضمن در روش پرداخت در محل 3 درصد از هزینه کالا بعنوان کارمزد پست توسط اداره پست به هزینه ارسال اضافه و دریافت خواهد شد.


3- ارسال بسته ها  6 روز هفته (غیر از تعطیلات رسمی) در هزار کالا انجام می گردد  و  کلیه سفارشات در اسرع وقت پیگیری ، بسته بندی و آماده ارسال می گردد و در صورتی که شما سفارش خود را قبل از ساعت 10 صبح ثبت نمایید بسته شما همان روز آماده و ارسال می گردد و در غیر این صورت بسته شما روز بعد ارسال خواهد شد


در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام و یا نیاز به مشاوره با شماره های 04137745330 و یا 09104117653 تماس بگیرید.